ЯК ПРАВИЛЬНО БУДИТИ ДИТИНУ ДО ШКОЛИ

Уже завтра всі ласунчики-пустунчики підуть на свої перші уроки у цьому навчальному році за новими знаннями. Але цьому передує менш веселий і приємний процес – вранішнє прокидання після канікул. Пропонуємо вам кілька порад, які допоможуть легко розбудити дитину.

1. Музика. Всі діти мають улюблену музику, яка може стати чудовим будильником. Головне, щоб мелодія була негучною.

2. Світло. Різко ввімкнене світло зранку дратує. Спершу можна ввімкнути його в сусідній кімнаті.

3. Мультики. Якщо прокидатися зовсім важко, можна ввімкнути улюблений мультик: під нього і вставати веселіше і зарядку робити приємніше.

4. Запах улюбленої їжі. Піднесіть накриту кришкою тарілку зі смачним сніданком і запропонуйте відгадати, що там. Очі розплющувати, доки не відгадає, не можна.

5. Розповідь про приємні події дня. Після трьох місяців відпочинку всім є що пригадати.

6. Масаж мочки вуха. Це сприяє прискоренню циркуляції крові в організмі, і, як наслідок, додає енергії.

7. Якщо дитина навідріз відмовляється вставати, можна дати їй ще 5 хвилин. Посидьте поряд і спокійним голосом розкажіть про плани на день, про погоду, про одяг, який буде вдягати. Поступово дитина почне відповідати.

8. У найтяжчих випадках можна спробувати вмити дитину теплою водою. Цей спосіб не рекомендується використовувати щодня, оскільки таке пробудження буває різким і не дуже приємним.

Джерело

Залишити відповідь

Related Post

БАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКІВБАТЬКАМ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

Для зарахування дитини у перший клас 2018 року потрібно надати такі документи: Заява (зразок у вчителя). Копія свідоцтва про народження дитини. Медична довідка форми № 086-1/о – «Довідка учня загальноосвітнього