foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Я наберу у жменю і покладу в кишеню трохи щастя, трохи сміху, трохи світла. А в день сумний дістану – і все барвистим стане від щастя, і від сміху, і від світла. Який ти - такий світ: дружній, щедрий, чистий. Усміхнися йому, усміхнись барвисто. Поділися теплом, бо воно зігріє. Лише той, хто його роздає - радіє.

Променята

Сайт вчителя початкових класів Уляни Данилівни Захарчук (Михаць)

Ласкаво просимо!

Доброго часу доби! Дякую, що завітали на мою сторінку! Сподіваюсь, знайдете тут щось корисне саме для Вас.

До зустрічі!

Хто тут

На сайті 342 гостей та користувачі відсутні

Останні коментарі

Календар України

Кнопочка для друзів

logo knopka

Молитва - могутній засіб спасіння!

Існує пряма залежність дитячого читання від того, наскільки часто читають їм батьки.

Про це свідчать результати дослідження, проведеного наприкінці липня компанією TNS.

Так, 85% дітей молодшого шкільного віку, яким батьки читали декілька разів та тиждень, і самі читають декілька разів на тиждень. А от у ситуації, коли батьки читали дітям 2-3 рази на місяць або рідше, менше половини дітей – 43% читають самі.

read1

Крім того виявилося, що майже чверть батьків, у яких є діти дошкільного віку читають книги щоденно. Трохи більша частка батьків дітей молодшого шкільного віку, які читають щоденно (29%).

reading2

Існує також взаємозв’язок між тим, як часто читають самі батьки та як часто вони читають дітям.

Так, якщо мова йде про батьків дошкільнят, то 86% батьків, що самі читають кожного дня, також читають своїм дітям хоча б декілька разів на тиждень. В той же час серед тих, хто сам читає хоча б раз на тиждень таких 77%, а серед тих, хто рідко сам читає таких взагалі менше половини – 46%.

reading3

Приблизно такий самий розподіл є й між батьками дітей молодшого шкільного віку (6-11 років): батьків, що самі щодня читають, також читають своїм дітям хоча б декілька разів на тиждень.

reading4

Дослідження проводилося по всій Україні, в ньому брало участь міське населення. Цільова аудиторія: чоловіки і жінки у віці від 18 до 55 років. Вибірка - 1000 осіб.

"Українська правда. Життя"

Тільки зареєстровані користувачі можуть коментувати дописи

2019 Copyright Променята Rights Reserved