foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Я наберу у жменю і покладу в кишеню трохи щастя, трохи сміху, трохи світла. А в день сумний дістану – і все барвистим стане від щастя, і від сміху, і від світла. Який ти - такий світ: дружній, щедрий, чистий. Усміхнися йому, усміхнись барвисто. Поділися теплом, бо воно зігріє. Лише той, хто його роздає - радіє.

Променята

Сайт вчителя початкових класів Уляни Данилівни Захарчук (Михаць)

Ласкаво просимо!

Доброго часу доби! Дякую, що завітали на мою сторінку! Сподіваюсь, знайдете тут щось корисне саме для Вас.

До зустрічі!

Хто тут

На сайті 28 гостей та 2 користувачів

  • Nazar Trytiak
  • клас2б

Останні коментарі

  • Перереєстрація

    Уляна Данилівна 03.09.2017 10:48
    Увага! Всім користувачам, що реєструються на сайті! Ваша реєстрація потребує активації облікового ...

    Детальніше...

Календар України

Кнопочка для друзів

logo knopka

Молитва - могутній засіб спасіння!

geografia

1. Клімат Львівської області

Характерною особливістю Львівської області є строкатість природних умов  і багатство природних ресурсів.
Рельєф Львівщини на півдні гірський, далі на північ змінюється на височинний у Передкарпатті, горбогірний на Подільській височині, низовинний на Малому Поліссі і Верхньосянській рівнині та знову на височинний у межах Волинської височини.
Клімат Львівської області помірно континентальний. Він формується в основному під впливом Атлантичного океану (що проявляється у значній кількості опадів та швидкій зміні погоди), а також континентальних повітряних мас. Більша частина регіону лежить у вологій, помірно теплій кліматичній зоні, лише південно-західна частина області знаходиться у Карпатському кліматичному  регіоні.

2. Ґрунти Львівської області

Площа Львівської області 21,8 тис. км2, що складає 3,6 % території України. понад 53,88 % території належить до сільськогосподарських угідь, які рівні 1174,5 тис. га, в тому числі площа ріллі становить 814,6 тис. га (чи 69 % сільськогосподарських угідь), сіножатей  і пасовищ – 337,9 тис. га (чи 29 % земель, зайнятих у сільському господарстві), багаторічних насаджень – 22 тис. га (чи 2 % сільськогосподарських угідь). Близько 25 % території області зайнято під лісами – 545 тис. га.>
У північній частині області (Мале Полісся) переважають дерново-підзолисті ґрунти, у північно-східній – чорноземи, в центральній – сірі лісові, опідзолені, в Карпатських районах – буроземні ґрунти, в долинах річок – лучні, лучно-болотні, дернові та болотні ґрунти. Доцільним буде зауважити, що близько 70 % території регіону становлять ерозійно небезпечні ґрунти (в рівнинній частині – 60 %, в гірській незаселеній – 90%).

kolosokБути ерудованим та цікавим співрозмовником, завжди готовим дати відповіді на природничі питання, впевнено брати участь у конкурсах допоможе вам офіційний сайт конкурсу .

Тут ви можете прочитати найсвіжіші номери журналу та газети "Колосок", переглянути архіви з попередніми статтями. Ознайомитися з часом проведення чергового конкурсу та питаннями для підготовки до нього. Дізнатися власні результати участі в конкурсі.

Зрештою, цікаво й корисно провести час з ТРЕНАЖЕР-KOLOSOK ON-LINE

Населення Землі розміщене дуже нерівномірно: на 7% територій суші зосереджено 70% населення. Щільність населення в цих районах складає декілька сотень чоловік на 1км2. У той же час на більшій частині населеної суші щільність населення не перевищує 5 чол/км2, а 15% суші взагалі не заселено.

Таке нерівномірне розміщення населення викликане рядом взаємов'язаних чинників:
- природними
- історичними
- демографічними
- соціально-економічними.

Люди ще в старовині селилися в районах із сприятливими умовами для життя, проте у міру розвитку господарства його розміщення стало робити вирішальний вплив на розміщення населення. Люди селяться в районах з розвиненою промисловістю, сільським господарством, уздовж транспортних магістралей.

2018 Copyright Променята Rights Reserved