foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Я наберу у жменю і покладу в кишеню трохи щастя, трохи сміху, трохи світла. А в день сумний дістану – і все барвистим стане від щастя, і від сміху, і від світла. Який ти - такий світ: дружній, щедрий, чистий. Усміхнися йому, усміхнись барвисто. Поділися теплом, бо воно зігріє. Лише той, хто його роздає - радіє.

Променята

Сайт вчителя початкових класів Уляни Данилівни Захарчук (Михаць)

Ласкаво просимо!

Доброго часу доби! Дякую, що завітали на мою сторінку! Сподіваюсь, знайдете тут щось корисне саме для Вас.

До зустрічі!

Хто тут

На сайті 48 гостей та один користувач

  • admin

Останні коментарі

Календар України

Кнопочка для друзів

logo knopka

Молитва - могутній засіб спасіння!

Населення Землі розміщене дуже нерівномірно: на 7% територій суші зосереджено 70% населення. Щільність населення в цих районах складає декілька сотень чоловік на 1км2. У той же час на більшій частині населеної суші щільність населення не перевищує 5 чол/км2, а 15% суші взагалі не заселено.

Таке нерівномірне розміщення населення викликане рядом взаємов'язаних чинників:
- природними
- історичними
- демографічними
- соціально-економічними.

Люди ще в старовині селилися в районах із сприятливими умовами для життя, проте у міру розвитку господарства його розміщення стало робити вирішальний вплив на розміщення населення. Люди селяться в районах з розвиненою промисловістю, сільським господарством, уздовж транспортних магістралей.

Також високий або низький природний приріст помітно впливає на щільність розселення людей. У даний час половина людства проживає в 200-кілометровій приморській смузі. Найбільш крупними густонаселеними районами світу сьогодні є Південна і Південно-східна Азія, Європа і північний Схід США, а також Західноафриканський регіон (Нігерія, Бенін, Гана).

У той же час є величезні території (у Північній Америці, на півночі Азії, в Австралії, на півночі Африки), де середня щільність населення менше 10 чол/км2.

Чисельність населення і його динаміка

Відомості про чисельність населення світу отримують на основі регулярних переписів населення, які проводяться через 5 чи 10 років. Близько у 40 країнах ця черговість порушена. Загальні дані усіх країн концентруються в демографів ООН. За їх оцінкою 31 жовтня 2011 року на земній кулі чисельність населення досягла 7 млрд. осіб. 13 років тому, у 1998 році був подоланий шестимільярдний рубіж. Щорічне збільшення населення на планеті складає приблизно 86 млн осіб.

Населення у світі розподілене нерівномірно: найбільше населення проживає в зарубіжній Азії - понад 60% населення світу, в Африці - 12%, в Західній Європі - 10%, в Латинській Америці - 8%, в країнах СНД та Балтії - 6%, в Північній Америці - 5%, Австралії і Океанії - 0,5%.

Тільки зареєстровані користувачі можуть коментувати дописи

2019 Copyright Променята Rights Reserved