foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Я наберу у жменю і покладу в кишеню трохи щастя, трохи сміху, трохи світла. А в день сумний дістану – і все барвистим стане від щастя, і від сміху, і від світла. Який ти - такий світ: дружній, щедрий, чистий. Усміхнися йому, усміхнись барвисто. Поділися теплом, бо воно зігріє. Лише той, хто його роздає - радіє.

Променята

Сайт вчителя початкових класів Уляни Данилівни Захарчук (Михаць)

Ласкаво просимо!

Доброго часу доби! Дякую, що завітали на мою сторінку! Сподіваюсь, знайдете тут щось корисне саме для Вас.

До зустрічі!

Хто тут

На сайті Один гість та 2 користувачів

  • ruslanka600@gmail.com
  • ulya.gumenchuk@gmail.com

Останні коментарі

Календар України

Кнопочка для друзів

logo knopka

Молитва - могутній засіб спасіння!

zadachiШановні батьки учні!

Прошу звернути увагу на правильний короткий запис умов до задач. Умова повинна допомагати дитині у розв'язку задачі та записі пояснень до дій. Всі записи базуються на основних типах задач, вивчених у 1-му класі. Можна звертатись також до Зошита з математики для 1 класу "Пригоди математичної точки". Частина друга. Там дуже доступно і гарно показано схеми, за якими найпростіше записати коротку умову задачі. Задачі на 2 дії поєднують у записі ці зразки.

Пояснення до дій складених задач (на 2 і  більше дій) вчимось писати також за допомогою умови. Дитина повинна бачити в записі лише важливі для розв'язку слова. Саме слова, які бачимо поруч зі знаком питання, використовуємо в поясненнях до дій.

Ми вивчили задачі на знаходження суми та невідомого доданка. У короткому записі до таких задач використовуємо фігурну дужку, яка означає "разом" або "всього".

У задачах, пов'язаних з дією віднімання (на знаходження залишку, від'ємника чи зменшуваного - було), пишемо основні слова: Було, Що зробили (Забрали, Поїхали, Витратили і т. п.), ЗалишилосьФігурна дужка в таких задачах - недоречна, бо вказує на дію додавання, але втрачає зміст невідомого компонента (зменшуваного, того, що було). Відповідно, дитина не може правильно пояснити виконану дію.

Якщо є труднощі, будь ласка, звертайтесь, допоможу всім!

 

P. S. Не встидно чогось не знати, встидно не докладати зусиль, аби навчитись! 

Тільки зареєстровані користувачі можуть коментувати дописи

2019 Copyright Променята Rights Reserved