foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Я наберу у жменю і покладу в кишеню трохи щастя, трохи сміху, трохи світла. А в день сумний дістану – і все барвистим стане від щастя, і від сміху, і від світла. Який ти - такий світ: дружній, щедрий, чистий. Усміхнися йому, усміхнись барвисто. Поділися теплом, бо воно зігріє. Лише той, хто його роздає - радіє.

Променята

Сайт вчителя початкових класів Уляни Данилівни Захарчук (Михаць)

Ласкаво просимо!

Доброго часу доби! Дякую, що завітали на мою сторінку! Сподіваюсь, знайдете тут щось корисне саме для Вас.

До зустрічі!

Хто тут

На сайті 477 гостей та 2 користувачів

  • ruslanka600@gmail.com
  • ulya.gumenchuk@gmail.com

Останні коментарі

Календар України

Кнопочка для друзів

logo knopka

Молитва - могутній засіб спасіння!

Дидактична гра "Таблиця множення в мультиках", завантажуємо архів на свій ПК, розпаковуємо і встановлюємо, як звичайну дитячу гру, відкриваємо файл .exe і бавимось. Опис та інструкцію (російською мовою) можна прочитати на сайті авторів http://obuchonok.ru/node/265

На цьому сайті можна знайти ще кілька подібних цікавих тренажерів з математики. Всі завантаження безкоштовні, не потребують складних дій, перевірила.

Ще один цікавий сайт "Акварельки", на якому внизу сторінки є тренажери он-лайн, які не потрібно завантажувати на свій комп'ютер, а відкриваються у новому вікні браузера. Всі дії виконуються перетягуванням цифр мишкою. "Беремо" потрібне число подвійним кліком мишки і перетягуємо в потрібну клітинку.

Єдиний недолік - всі тренажери російськомовні. 

 

Тільки зареєстровані користувачі можуть коментувати дописи

2019 Copyright Променята Rights Reserved