foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Я наберу у жменю і покладу в кишеню трохи щастя, трохи сміху, трохи світла. А в день сумний дістану – і все барвистим стане від щастя, і від сміху, і від світла. Який ти - такий світ: дружній, щедрий, чистий. Усміхнися йому, усміхнись барвисто. Поділися теплом, бо воно зігріє. Лише той, хто його роздає - радіє.

Променята

Сайт вчителя початкових класів Уляни Данилівни Захарчук (Михаць)

Ласкаво просимо!

Доброго часу доби! Дякую, що завітали на мою сторінку! Сподіваюсь, знайдете тут щось корисне саме для Вас.

До зустрічі!

Хто тут

На сайті 27 гостей та один користувач

  • natali

Останні коментарі

Календар України

Кнопочка для друзів

logo knopka

Молитва - могутній засіб спасіння!

 

Переходимо на сайт, натиснувши на посилання, і тренуємось. Тут знайдете багато інших цікавих завдань з математики. Вимкнути звук можна натиснувши на спеціальний значок "Динамік" в лівому нижньому кутку гри. Сайт містить тренажери й для інших класів.

Як швидко навчитися обчислювати. Проста методика

Спочатку спробуй набрати 10 балів. Для першого дня - це буде хороший результат. Наступного дня постарайся покращити свій результат і набрати на один-два бали більше, ніж вчора. Якщо ти хочеш навчитися добре і швидко віднімати числа, то займайся регулярно. Найкраще тренуватись щодня по кілька хвилин. Коли ти зможеш швидко і без помилок набрати 25 балів, твої навички віднімання чисел уже можна буде оцінити як "добрі". А набрані тобою 50 балів свідчитимуть про відмінний результат! Ця гра створена і дуже корисна для дітей від 3 до 10 років. Вона розвиває не тільки вміння віднімати числа, а також тренує увагу, пам'ять дитини, розвиває дрібну моторику у дітей та укріплює м'язи кисті руки.

Тільки зареєстровані користувачі можуть коментувати дописи

2019 Copyright Променята Rights Reserved