foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Я наберу у жменю і покладу в кишеню трохи щастя, трохи сміху, трохи світла. А в день сумний дістану – і все барвистим стане від щастя, і від сміху, і від світла. Який ти - такий світ: дружній, щедрий, чистий. Усміхнися йому, усміхнись барвисто. Поділися теплом, бо воно зігріє. Лише той, хто його роздає - радіє.

Променята

Сайт вчителя початкових класів Уляни Данилівни Захарчук (Михаць)

Події

Нема подій

Ласкаво просимо!

Доброго часу доби! Дякую, що завітали на мою сторінку! Сподіваюсь, знайдете тут щось корисне саме для Вас.

До зустрічі!

Хто тут

На сайті 345 гостей та користувачі відсутні

Останні коментарі

Календар України

Кнопочка для друзів

logo knopka

Молитва - могутній засіб спасіння!

Сергій Квіт пообіцяв перевести шкільну освіту на нову модель. "Висновки" дослідили, як подібні речі працюють у Китаї, Польщі та США

Китай: учитель може примусити маму


Роки навчання: від 6 до 18. До 15 років дитина має обов'язково вчитися.

 

Розділення: в Китаї молодша, середня і старша школи знаходяться у різних приміщеннях. Молодша школа – дуже простенька, і вона займає найбільше часу: шість років.

 

Навчання у старшій школі: після закінчення середньої школи діти пишуть важкий тест, за його результатами – зараховуються до старшої. Вона не обов’язкова, але працювати можна тільки з вісімнадцяти років.

 

Приватні й альтернативні школи: Батьки можуть перевести дитину до приватної школи, вона платна, вважається престижнішою.

 

У Польщі оцінку "шість" ставлять рідко


Роки навчання: з 6 до 18, до 15 років дитина має обов'язково вчитися.

 

Розділення: навчання в молодшій школі (триває 6 років) поділено на два етапи: перші три роки – інтегровані предмети, наступні три – розділені. Середня школа називається гімназією, триває три роки. Старша називається ліцеєм, також триває три роки. Кожна школа – як окрема освітня одиниця.

 

Навчання у старшій школі: ліцей не є обов’язковим.

 

Іспити: складаються і після початкової школи, і після середньої. Іспит після ліцею подібний до нашого ЗНО і називається matura, за ним дають атестат і приймають до вищих навчальних закладів.

 

Приватні і альтернативні школи: є, але батьки радять обирати їх дуже обережно.

США: 80% злочинців не закінчували навчання у школі


Роки навчання: з 6 до 18 років, до 16 – освіта обов’язкова, потім школу можна залишити.

 

Розділення: школу поділено на молодшу, середню і старшу, кожна – в окремому приміщенні.

 

Навчання в старшій школі: учень сам обирає профіль навчання і підбирає шкільні предмети. Крім того, є набір обов’язкових предметів, які учень мусить пройти для того, щоб отримати документ про закінчення школи.

 

Іспити: після початкової школи іспити складають, але ті не впливають ні на що. За результатами іспитів після середньої школи можна отримати рекомендацію вступити до "професійної старшої школи" (аналог нашого ПТУ), якщо результати дуже погані. У вищій школі здається тест GEO (аналог нашого ЗНО), результати якого автоматично розсилаються до всіх університетів.

 

Приватні й альтернативні школи: 24% шкіл США – приватні, частина з них – релігійні. Такі школи не фінансуються державою, але документи про їх закінчення визнаються.

Дослідження описане на сторінці: http://vysnovky.com/life/trendy/1922-12-richne-navchannya-v-rozdilenih-shkolah-yak-ce-pracyuje-za-kordonom

 

Батьки зазвичай усвідомлюють, що інтернет може бути небезпечним для їхніх дітей, і блокують у домашньому комп’ютері відомі сумнівні сайти. Але цього замало. Щоб малюк не шукав пригод у мережі, познайомте його з цікавими та безпечними ресурсами для дітей.

http://maluk.in.ua – ігри для розвитку дитини, корисні творчі завдання.

http://www.abetka-logopedka.org  – сайт «Світ дитини» створила харківський логопед Юлія Турчина, яка пише вірші, чистомовки, розробляє цікаві завдання для малят. Тут можна знайти ігри, кросворди, розваги, гуморески, жарти, дитячі забавлянки, приказки та прислів’я, українські пісні та вірші, художню і навчальну літературу.

http://kazki-svitu.org.ua – кращі казки світу: ресурс для малят та їхніх батьків, який містить українськомовні улюблені казки багатьох поколінь з усього світу.

http://www.levko.info – цей сайт пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відеоматеріалів. Також тут можна знайти поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята.

http://abetka.ukrlife.org/ – абетки, казки, скоромовки, загадки, прислів’я.

http://www.zrobysama.com.ua – це блог про речі, які можна зробити власноруч: листівки, альбоми, скрапбукінг, декор, вишивки.

http://www.clarastudio.tv/ – веб-сторінка, на якій зібрано проекти християнської мультимедійної студії Clara Studio — добрі, кумедні, дотепні, пізнавальні історії українською мовою. Дитяче телебачення.

http://sonyashnik.com/ – розваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

http://www.nosiki.cv.ua/ – матеріали для раннього розвитку дітей, музичні альбоми дитячих гуртів, мінуси, ноти, музичні сценарії до дитячих свят, матеріали для розвитку творчих здібностей, кліпи з мультиків (пісеньки), багато книжок, журналів для дітей, казки від сучасних письменників, загадки та віршики на будь-які теми (українською і англійською).

http://natalyagurkina.ucoz.ua/ – сайт Наталії Гуркіної: казки, загадки, вірші для дітей.

http://kazkar.info/ – на цьому сайті зібрано найкращі казки з усього світу: англійські, німецькі, французькі, індійські, а також наші рідні українські. 


Джерело: CREDO

Люди по-різному ставляться до своєї пам'яті. Одні вважають, що їм з пам'яттю пощастило, інші - що не дуже, але і перші, і другі, як правило, хочуть запам'ятовувати більше. Особливо в сучасному житті, коли доводиться оперувати великою кількістю інформації.

Часто пам'ять людини порівнюють з пам'яттю комп'ютера, яку можна розширити, збільшити швидкість. Вдосконалення пам'яті обов'язково супроводжується розвитком умінь концентрації уваги. Медики обґрунтовано стверджують, що пам'ять людини організована таким чином, що її неможливо ані перевантажити, ані визначити її межі.

В Україні офіційно зареєстрований новий вид спорту "Спортивне запам'ятовування".

І у нашому місті, у суботу, 10 жовтня, відбувся перший відкритий Чемпіонат України зі спортивного запам'ятовування за версією Word Memory Sport Counsil. 

Участь у ньому взяли вісім спортсменів різного віку зі Стрия, Києва та Львова. Було серед них двоє дітей - 10-ти і 12-ти років - Аня та Максим Василики, які змагалися на рівні з дорослими і в деяких дисциплінах показали найкращі результати. Максим зайняв 3-є місце в загальному підсумку змагання. Є на кого рівнятися!

"Зробили для того, щоб якомога більше людей захоплювалися запам'ятовуванням і згадуванням. Це є дуже непогана мета. Взагалі в Європі — це дуже популярний вид спорту, в прямому значенні цього слова, спортивне запам'ятовування. Азія вся просто шаленіє від нього. І в Китаї саме це заняття доганяє по популярності шахи. В Україні — це новинка. Сподіваюся все більше і більше людей будуть з'їжджатися на такі змагання, і визначати, хто саме краще запам'ятовує ту чи іншу інформацію”, - розповів організатор змагань, учасник чемпіонату світу з запам'ятовування-2014  Гордій Остапович.

Захід проходив у відпочинковому комплексі "Феєрія розваг".

До вашої уваги пропонуємо унікальну розробку україномовного генератора ребусів. Задайте будь-яке слово або фразу, і програма миттєво згенерує по вашому запиту ребус! Зверніть увагу, що використовуючи відповідний перемикач, можна створювати спеціальні ребуси для дітей, в яких використані зображення дитячих героїв з казок та мультфільмів. Звертаємо увагу на те, що наш генератор ребусів є також російською та англійською мовами.

katerynaКатерина Ющенко – українка, що першою у світі створила мову програмування для комп'ютера. Саме її розробка, щоправда, із не надто милозвучною назвою "адресна мова програмування" випередить мову Фортран на 2 роки, Кобол на 3 і і Алгол на 5.

В те, що уродженка містечка Чигирин одного дня працюватиме у лабораторії з першими комп'ютерами, важко було повірити.

Вона донька ворога народу. Її батько, вчитель історії, мав необережність провести дітям екскурсію місцями козацької бойової слави. Так званому українському буржуазному націоналісту випишуть 10 років позбавлення волі. А доньку–- першокурсницю фізико-математичного факультету Київського університету – виженуть вже наступного дня.

Прийняти на навчання неблагонадійну ученицю ризикнуть лише в Узбецькому університеті. На рідну землю повернеться тільки після 2-ї світової. В той час У Львові відкривають філію Інституту математики і Катерина потрапляє у відділу теорії ймовірностей.

А тим часом у Феофанії, передмісті Києва, у приміщенні старого монастиря тридцять науковців розробляють перший на всій континентальній Європі комп'ютер. Подібні машини на той час були тільки у Великобританії та США.

Назва цього творіння МЕСМ – мала електронна обчислювальна машина. Втім "мала" – це жартівливе слово, бо займав цей комп'ютер 60 квадратних метрів.

Мультфільми, цікаві передачі, пригоди і конкурси та ігри на каналі "ПлюсПлюс".

Добірка кращих українських мультиків. Мультфільми українською мовою.

Освіта дитини XXI століття на YouTube.

Весела абетка для батьків та дітей.

plusplus       multyk      ves ab 02

- Я не розумію, як люди можуть використовувати Божі дари лише для власної користі, чи навіть, на шкоду іншим людям! - сказав учителю обурений учень. - Наприклад, талановиті вчені розробляють зброю, художники малюють непристойні картини, талановиті співаки виконують беззмістовні пісні.

- А ти сам завжди правильно використовуєш свої дари? - запитав учитель.

- Але мені Господь не подарував жодного таланту, - відповів учень. - Якби я володів якимось даром, я зробив би багато добрих справ.

- Невдячний! Хіба Бог не подарував тобі здатність бачити красу, а ти замість того, щоб насолоджуватись нею, вишукуєш недоліки кожної людини та критикуєш їх. Ти маєш дар мови, але інколи замість вдячності та доброзичливості з твоїх вуст лунають образи та лихослів'я. Бог дав тобі дар любові і прощення, але як часто ти закриваєш своє серце, не впускаєш в нього любов, сердишся та ображаєшся? Ти отримав дар творити добро, та іноді твої вчинки спричинюють біль і страждання тим, хто тебе оточує.

Тому, перед тим, як осуджувати інших, спочатку навчись цінувати і правильно застосовувати дари, якими тебе нагородив Бог, - сказав учитель.

До вашої уваги літературний сайт Ігоря Січовика "Словограй" - дитячого письменника, вірші якого часто читаємо в наших шкільних підручниках.

Тут ви можете знайти дитячі віршики, ігри, оповідання, казки, загадки, скоромовки, каламбури, дражнилки.

А також повісті, притчі, гумористично-сатиричні твори.

Приємного спілкування з новими, цікавими книжками!

Я знаю чарівні слова:
скажу одне - почуєш два!
Ігор Січовик

2019 Copyright Променята Rights Reserved