foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Я наберу у жменю і покладу в кишеню трохи щастя, трохи сміху, трохи світла. А в день сумний дістану – і все барвистим стане від щастя, і від сміху, і від світла. Який ти - такий світ: дружній, щедрий, чистий. Усміхнися йому, усміхнись барвисто. Поділися теплом, бо воно зігріє. Лише той, хто його роздає - радіє.

Променята

Сайт вчителя початкових класів Уляни Данилівни Захарчук (Михаць)

Ласкаво просимо!

Доброго часу доби! Дякую, що завітали на мою сторінку! Сподіваюсь, знайдете тут щось корисне саме для Вас.

До зустрічі!

Хто тут

На сайті 86 гостей та користувачі відсутні

Останні коментарі

Календар України

Кнопочка для друзів

logo knopka

Молитва - могутній засіб спасіння!

- Я не розумію, як люди можуть використовувати Божі дари лише для власної користі, чи навіть, на шкоду іншим людям! - сказав учителю обурений учень. - Наприклад, талановиті вчені розробляють зброю, художники малюють непристойні картини, талановиті співаки виконують беззмістовні пісні.

- А ти сам завжди правильно використовуєш свої дари? - запитав учитель.

- Але мені Господь не подарував жодного таланту, - відповів учень. - Якби я володів якимось даром, я зробив би багато добрих справ.

- Невдячний! Хіба Бог не подарував тобі здатність бачити красу, а ти замість того, щоб насолоджуватись нею, вишукуєш недоліки кожної людини та критикуєш їх. Ти маєш дар мови, але інколи замість вдячності та доброзичливості з твоїх вуст лунають образи та лихослів'я. Бог дав тобі дар любові і прощення, але як часто ти закриваєш своє серце, не впускаєш в нього любов, сердишся та ображаєшся? Ти отримав дар творити добро, та іноді твої вчинки спричинюють біль і страждання тим, хто тебе оточує.

Тому, перед тим, як осуджувати інших, спочатку навчись цінувати і правильно застосовувати дари, якими тебе нагородив Бог, - сказав учитель.

Тільки зареєстровані користувачі можуть коментувати дописи

2019 Copyright Променята Rights Reserved