foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Я наберу у жменю і покладу в кишеню трохи щастя, трохи сміху, трохи світла. А в день сумний дістану – і все барвистим стане від щастя, і від сміху, і від світла. Який ти - такий світ: дружній, щедрий, чистий. Усміхнися йому, усміхнись барвисто. Поділися теплом, бо воно зігріє. Лише той, хто його роздає - радіє.

Променята

Сайт вчителя початкових класів Уляни Данилівни Захарчук (Михаць)

Ласкаво просимо!

Доброго часу доби! Дякую, що завітали на мою сторінку! Сподіваюсь, знайдете тут щось корисне саме для Вас.

До зустрічі!

Хто тут

На сайті 88 гостей та користувачі відсутні

Останні коментарі

Календар України

Кнопочка для друзів

logo knopka

Молитва - могутній засіб спасіння!

Люди по-різному ставляться до своєї пам'яті. Одні вважають, що їм з пам'яттю пощастило, інші - що не дуже, але і перші, і другі, як правило, хочуть запам'ятовувати більше. Особливо в сучасному житті, коли доводиться оперувати великою кількістю інформації.

Часто пам'ять людини порівнюють з пам'яттю комп'ютера, яку можна розширити, збільшити швидкість. Вдосконалення пам'яті обов'язково супроводжується розвитком умінь концентрації уваги. Медики обґрунтовано стверджують, що пам'ять людини організована таким чином, що її неможливо ані перевантажити, ані визначити її межі.

В Україні офіційно зареєстрований новий вид спорту "Спортивне запам'ятовування".

І у нашому місті, у суботу, 10 жовтня, відбувся перший відкритий Чемпіонат України зі спортивного запам'ятовування за версією Word Memory Sport Counsil. 

Участь у ньому взяли вісім спортсменів різного віку зі Стрия, Києва та Львова. Було серед них двоє дітей - 10-ти і 12-ти років - Аня та Максим Василики, які змагалися на рівні з дорослими і в деяких дисциплінах показали найкращі результати. Максим зайняв 3-є місце в загальному підсумку змагання. Є на кого рівнятися!

"Зробили для того, щоб якомога більше людей захоплювалися запам'ятовуванням і згадуванням. Це є дуже непогана мета. Взагалі в Європі — це дуже популярний вид спорту, в прямому значенні цього слова, спортивне запам'ятовування. Азія вся просто шаленіє від нього. І в Китаї саме це заняття доганяє по популярності шахи. В Україні — це новинка. Сподіваюся все більше і більше людей будуть з'їжджатися на такі змагання, і визначати, хто саме краще запам'ятовує ту чи іншу інформацію”, - розповів організатор змагань, учасник чемпіонату світу з запам'ятовування-2014  Гордій Остапович.

Захід проходив у відпочинковому комплексі "Феєрія розваг".

Учасники випробовували свої сили у таких дисциплінах:

Імена та обличчя

Випадкові слова

Випадкові числа

Абстрактні образи

Історичні події

Карти 10 хвилин

Число на швидкість

Число на звук

Бінарні числа

Карти на швидкість.

Переможці спочатку визначалися у кожній з них окремо. Потім підраховувалися сукупні бали, що дало змогу зрозуміти, хто ж принаймні з трьох міст України має кращу пам'ять. Такою людиною, а також першим володарем золотої медалі першого чемпіонату України зі спортивного запам'ятовування став стриянин Володимир Прокопів. Друге місце посів Роман Лелик, а третє Максим Василик.

За матеріалами статті "Стрий прийняв перший чемпіонат України зі спортивного запам'ятовування (ФОТО, ВІДЕО)

 

Кілька порад, як розвавати свою пам'ять, знайдете у цій статті 

Тільки зареєстровані користувачі можуть коментувати дописи

2019 Copyright Променята Rights Reserved