foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Я наберу у жменю і покладу в кишеню трохи щастя, трохи сміху, трохи світла. А в день сумний дістану – і все барвистим стане від щастя, і від сміху, і від світла. Який ти - такий світ: дружній, щедрий, чистий. Усміхнися йому, усміхнись барвисто. Поділися теплом, бо воно зігріє. Лише той, хто його роздає - радіє.

Променята

Сайт вчителя початкових класів Уляни Данилівни Захарчук (Михаць)

Події

Нема подій

Ласкаво просимо!

Доброго часу доби! Дякую, що завітали на мою сторінку! Сподіваюсь, знайдете тут щось корисне саме для Вас.

До зустрічі!

Хто тут

На сайті 722 гостей та один користувач

  • admin

Останні коментарі

Календар України

Кнопочка для друзів

logo knopka

Молитва - могутній засіб спасіння!

Книжки можна не тільки читати, а й слухати. Чудова казка в прекрасному прочитанні українською. Насолоджуйтесь!

posterВі́нні Пух — іграшковий ведмідь, персонаж творів Алана Александра Мілна (цикл не має загальної назви і зазвичай теж називається «Вінні-Пух», за першою книгою). Один з найвідоміших героїв дитячої літератури XX століття.

Фільм, який розповідає про життя британського письменника та створення історій про пригоди ведмежати на ім'я Вінні-Пух, натхненням для яких став його син Крістофер Робін Мілн.

Тиснемо на картинку, перейдемо на сторінку з фільмом. Приємного перегляду!

Тренажер Катерина Бабкіна. Повість "Мсьє Жак та квітнева риба"Заходимо на МІКСІКЕ зі своїм логіном та паролем, після цього натискаємо на назву тесту тут.

Тренажер "Дмитро Кузьменко (Кузько Кузякін).Чим корова не собака". Заходимо на МІКСІКЕ зі своїм логіном та паролем, після цього натискаємо на назву тесту тут.

Навчаємо весело. Тренажер "Зірка Мензатюк. Небилиці про рукавиці"Заходимо на МІКСІКЕ зі своїм логіном та паролем, після цього натискаємо на назву тесту тут.

Дивовижна історія про хитрулю й вередулю, а водночас про надзвичайно милу й винахідливу дівчинку Даринку. Тетяна Стус (Щербаченко). "Як пасує краватка, або Чому не всі поросята брудні" Тренажер ТУТ

Тренажер "Лариса Денисенко та Країна Диварликів" та "Лариса Денисенко. Як диварлики віднайшли у собі гідність"Заходимо на МІКСІКЕ зі своїм логіном та паролем, після цього натискаємо на назву тесту тут.

2019 Copyright Променята Rights Reserved